Scarfaceyigit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Scarfaceyigit

LİNKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ SAYGILAR...

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM)

YazarMesaj
scarfaceyigit
ADMİN
ADMİN
scarfaceyigit

Erkek Mesaj Sayısı : 183
TEŞEKKÜR : BU SİTENİN KURUCUSU SCARFACEYİGİT
Rep :
DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Left_bar_bleue999 / 100999 / 100DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Right_bar_bleue

<b>Takım<b> : DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Empty
MesajKonu: DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM)   DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 8:59 pm

Bu işlemleri rapishadeden indirme yi anlatıyorum . Daha sonra diğer dowland sitelerinden de nasıl indirildiğini resimli anlatacam . Bunu bazı arkadaşlarımız bilmiyor . Konuların altına bunun dowlandı nerde yazıyorsunuz . Resimli bir biçimde anlatıyorum umarım anlarsınız ben yeterince açık anlatacam. Neyse ben anlatmaya başlıyim

Örneğin Hugo Goldu indirmek istediniz

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Ddqmr9

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Dwqdwqdqwdd4

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Dwqdwqdwqdwqdwqdw0

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Dwqdwqdwqdwqdqwdwqdwqdro3

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM) Fdyh4

Daha sonra bilgisayarınızın neresine indirmek istiyorsanız orayı seçin ve indirme işlemi başlasın.İşte bu kadar basit .Artık kolay gelsin Very Happy

Arkadaşlar anlatım bana aittir bu anlatımı ben yaptım başka yerdende alınmamıştır.Başkasınında benim emeğimi kullanmasını istemem bu emek hırsızlığına girer . Arkadaşlar birde yorumlarınızı eksik etmeyin Very Happy
http://scarface.eniyiforum.org

DOSYA İNDİREBİLME (RESİMLİ ANLATIM)
1 sayfadaki 1 sayfası